Free Parking - Driveway - South Downs - Garden - Sleeps 11 Βίλα

  • 120 μ²

Κατά τη διαμονή στην Free Parking - Driveway - South Downs - Garden - Sleeps 11 Βίλα Μπράιτον, οι επισκέπτες μπορούν εύκολα να φτάσουν στο Μουσείο Φυσικής Ιστορίας Booth, που βρίσκεται σε απόσταση περίπου 6 χλμ.

Η Free Parking - Driveway - South Downs - Garden - Sleeps 11 Βίλα προσφέρει στους επισκέπτες τη θέα στη θάλασσα. Οι παροχές μπάνιου επίσης περιλαμβάνουν walk-in ντους και ξεχωριστή τουαλέτα. Προσφέρονται επίσης στεγνωτήρας μαλλιών.

Το κατάλυμα διαθέτει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα, καθώς και τραπεζαρία και υπαίθρια τραπεζαρία για μαγείρεμα στον χώρο. Circa Deli προσφέρει πιάτα του Δελχί κουζίνας και απέχει μόνο 6 λεπτά με τα πόδια από αυτή τη βίλα.

Το Μπράιτον απέχει κατά προσέγγιση 10 λεπτά με αυτοκίνητο από αυτή την παραθεριστική κατοικία, ενώ το Λιμάνι του Μπράιτον είναι σε απόσταση περίπου 15 λεπτών οδικώς. Αυτό το κατάλυμα επίσης απέχει περίπου 200 μέτρα από τον σταθμό λεωφορείων Woodingdean Community Centre.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Free Parking - Driveway - South Downs - Garden - Sleeps 11 Βίλα Μπράιτον
Modern Tudor Home, Sea Views
Τιμή μόνο για κινητά

Modern Tudor Home, Sea Views

8.8
Έξοχο 4 σχόλια
302 μ από το κατάλυμα
Spacious 3 Bedroom Brighton Home - Near South Downs - Stunning Sea Views - Garden - Pool Table - Free Parking For Cars
Τιμή μόνο για κινητά

Spacious 3 Bedroom Brighton Home - Near South Downs - Stunning Sea Views - Garden - Pool Table - Free Parking For Cars

319 μ από το κατάλυμα
Spacious 3 Bedroom Brighton Home - South Downs - Stunning Sea Views - Garden - Pool Table - Free Parking
Τιμή μόνο για κινητά

Spacious 3 Bedroom Brighton Home - South Downs - Stunning Sea Views - Garden - Pool Table - Free Parking

9.6
Εξαιρετικό 10 σχόλια
327 μ από το κατάλυμα
USD 457 USD 411
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Γκάτγουικ ΛοΝδίΝου
    47 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Falmer Railway Station
    2,9 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Δωρεάν πάρκινγκ

    Λεωφορείο

    • Μεταφορά από το αεροδρόμιο (με χρέωση)

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • Ασφάλεια
    • Αποθήκευση αποσκευών
    • Υπηρεσίες καθαριότητας
    • Ενοικίαση αυτοκινήτου
    • Πλύσιμο ρούχων
    • Στεγνοκαθαριστήριο
    • Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου

    Γεύματα

    • Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου
    • Χώροι/ Τραπέζια για Πικνίκ

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Στεγνωτήρα

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες
    • Επιτραπέζια παιχνίδια

    Αναψυχή

    • Παραλία
    • Κήπος

    Στα δωμάτια

    • Θέρμανση
    • Παράθυρα με ηχομόνωση
    • Καθιστικό
    • Ταράτσα
    • Έπιπλα κήπου
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Κλειδί

    Κατοικίδια

    • Επιτρέπονται κατοικίδια

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 22:00
    Check-out: από 06:00 έως 11:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • ❓
      Η Free Parking - Driveway - South Downs - Garden - Sleeps 11 Βίλα προσφέρει πάρκινγκ στους πελάτες;
      Ναι, έχει ιδιωτική στάθμευση αυτοκινήτου για τους πελάτες της η Free Parking - Driveway - South Downs - Garden - Sleeps 11 Βίλα.
    • ❓
      Ποιοι είναι οι κανόνες της άφιξης και της αναχώρησης από/σε η Free Parking - Driveway - South Downs - Garden - Sleeps 11 Βίλα;
      Οι πελάτες της η Free Parking - Driveway - South Downs - Garden - Sleeps 11 Βίλα παρακαλούνται να έρθουν στις 22:00 και να φύγουν μέχρι τις 11:00.
    • ❓
      Έχει εστιατόρια κοντά σε η Free Parking - Driveway - South Downs - Garden - Sleeps 11 Βίλα;
      Τα εστιατόρια κοντά σε η Free Parking - Driveway - South Downs - Garden - Sleeps 11 Βίλα περιλαμβάνουν Circa Deli και Woodingdean Cafe.
    • ❓
      Επιτρέπονται κατοικίδια σε αυτή η βίλα;
      Ναι, συνήθως επιτρέπονται κατοικίδια σε αυτή η βίλα, αλλά καλύτερα να επικοινωνήσετε μαζί τους.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Γκάτγουικ ΛοΝδίΝου
    47 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Falmer Railway Station
    2,9 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Free Parking - Driveway - South Downs - Garden - Sleeps 11 Βίλα Μπράιτον

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο